Firma Martes Sport otworzyła trzy kolejne outlety z produktami Hi-Tec. Dzięki temu, jeszcze większa liczba klientów ma dostęp do odzieży i akcesoriów renomowanej marki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeden z outletów został otwarty we Wrocławiu. Sklep stał się częścią centrum wyprzedażowego Factory, gdzie zajmuje powierzchnię 220 mmetrów kwadratowych.

Kolejny outlet z produktami Hi-Tec pojawił się w krakowskim obiekcie Factory. Klienci mogą robić w nim zakupy na powierzchni 180 metrów kwadratowych.

Sklep z odzieżą i akcesoriami Hi-Tec z minionych sezonów otwarto także w Gdańsku. Outlet funkcjonuje w ramach obiektu Fashion House i zajmuje powierzchnię 175 metrów kwadratowych.

W outletach klienci mogą znaleźć ceny produktów obniżone nawet o kilkadziesiąt procent. Na chwilę obecną w całej Polsce działa już siedem outletów Hi-Tec. Obok wspomnianych Wrocławia, Krakowa i Gdańska znajdują się one w: Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Warszawie i Bielsko-Białej.

Hi-Tec jest brytyjską firmą, założoną w 1974 i oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria do uprawiania aktywności w kategoriach: Athletic/Sport, Cort/Indoor, Outdoor i Golf. Globalnie Hi-Tec sponsoruje podróżników, mistrzów świata i wybitnych sportowców w takich dyscyplinach jak badminton, golf, squash i floret.

W Polsce dostępne są obecnie tylko produkty z grupy Outdoor. Przedstawicielem w Polsce oraz projektantem i producentem odzieży dla marki Hi-Tec na rynek outdoor jest Martes Sport sp. z o.o. Martes Sport działa na polskim rynku od 1993 r. i reprezentuje różne marki, oferujące produkty do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji: Arena, Colmar, Roxa, Maier Sport, Magnum, Newland i Briko.