Mobila aplikacja dla smartfonów

Właściciel sieci delikatesów Piotr i Paweł wprowadził na rynek aplikację mobilną ułatwiająca zakupy. Aplikacja na dzień dzisiejszy dostępna jest dla systemu Android. Natomiast od września br. będzie już aktywna również dla systemu iOS.

Piotr i Paweł w nowej aplikacji pozwala użytkownikom wyrobić wirtualną kartę rabatową sieci lub jeśli już ją posiada zaciągnąć ją do aplikacji i kupować codziennie produkty w specjalnych cenach oraz korzystać z rabatów.

Użytkownicy aplikacji mogą również sprawdzać na bieżąco promocje w sklepach Piotr i Paweł, tworzyć listę zakupów, także poprzez skanowanie kodu kreskowego produktu, tworzyć listę ulubionych, najczęściej kupowanych produktów oraz dzielić się listą zakupów z kimkolwiek poprzez e-mail czy sms.

Ponadto użytkownik może sprawdzać w jakich godzinach otwarty jest ulubiony albo najbliższy Piotr i Paweł oraz skontaktować się z wybranym sklepem. Aplikacja daje wskazówki dojazdu do każdego sklepu Piotr i Paweł dzięki wbudowanemu modułowi nawigacyjnemu

Aplikacja umożliwia zmianę plastikowej karty rabatowej na kartę wirtualną w telefonie. Jest to bardzo praktyczne udogodnienie, gdyż taką kartę zawsze użytkownik będzie miał w swojej kieszeni. Co więcej, mając kartę w telefonie, tę plastikową możemy przekazać np. innym domownikom.

Piotr i Paweł SA od 2003 roku z prowadzi sprzedaż internetową na www.e-piotripawel.pl. E-sklep Piotr i Paweł w 2012 roku odnotował 14 proc. wzrost obrotu do poziomu 41 mln zł. Istotnym czynnikiem rozwoju było uruchomienie e-zakupów w całej Polsce. Firma od listopada 2012 roku testuje nowy projekt, nazwany Mobilny konsument, który umożliwia zakupy w sklepie internetowym przy pomocy smartfonów, wykorzystując QR kody i aplikację mobilną RockPay.

Właścicielem sieci jest firma Piotr i Paweł SA, z siedzibą w Poznaniu. Prezesami spółki są bracia Piotr Woś i Paweł Woś. Obecnie w ramach sieci Piotr i Paweł funkcjonuje ponad 90 placówek w 51 miastach na terenie całego kraju.