Crazy Bubble

Sieć Crazy Bubble uruchomiła kolejne stoisko w galerii. Najnowszy punkt ruszył 9 sierpnia w poznańskim centrum handlowym M1. Tym samym Crazy Bubble, która oferuje napoje na bazie herbaty (buble tea) dysponuje 8 wyspami.

W tym roku otwarto punkty Crazy Bubble między innymi w CH Forum Gliwice, czy w CH M1 Poznań.

Pierwszy punkt sieci powstał w grudniu 2012 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy Katowice. Obecnie w ramach sieci działa 8 wysp Crazy Bubble: w CH 3 Stawy Katowice, CH M1 Czeladź, CH Europa Centralna Gliwice, CH M1 Zabrze, CH Platan Zabrze, CH M1 Poznań, CH Forum Gliwice oraz CH M1 Kraków.

Firma otwiera zarówno punkty własne sieci jak i franczyzowe. Jak informowała portal Retailnet Angelika Dobrzyńska z Crazy Bubble – zgłaszają się już do nas pierwsi przedsiębiorcy zainteresowani współpracą w ramach franczyzy. Ponadto szukamy nowych lokalizacji dla własnych punktów w centrach handlowych. Otwieramy wyspy, ale nie wykluczamy również zajmowania lokali w obiektach handlowych. Jest to uzależnione od potencjału danego miejsca. Największe nasze stoisko o powierzchni 25 mkw. znajduje się w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

Crazy Bubble tea to tajwański mrożony lub gorący napój na bazie naturalnej czarnej lub zielonej herbaty z dodatkami syropów owocowych, owoców lub mleka oraz umieszczonych na dnie perełek tapioki, czyli kolorowych kulek z syropem i owocowymi żelkami.