Salon Bianca Fashion
Salon Bianca Fashion

Firma Bianca Fashion to jedyny w Polsce importer ekskluzywnej odzieży damskiej, niemieckiej marki Bianca.

Sklepy Bianca Fashion znajdują się na terenie całego kraju. Firma powstała w lutym 1995 roku i zajmuje się dystrybucją odzieży damskiej niemieckiej firmy Bianca Moden.

Nowy sklep sieci w sierpniu 2013 roku uruchomiono w Arkadach Wrocławskich. Salon o powierzchni  81 mkw. jest zlokalizowany na parterze obiektu.

Kolekcja firmy Bianca składa się z dwóch sezonów: wiosenno-letniego i jesienno-zimowego. Kolekcje marki zawierają nie mniej niż 600 wzorów. Każdy z nich występuje z kolei w kilku kolorach i rozmiarach: od 36-go do 48-go.

Odzież firmy Bianca wyróżnia się elegancją, modnymi fasonami, jakością tkanin, starannym wykończeniem i bogactwem wyboru, od odzieży wizytowej do sportowej. Moda firmy Bianca skierowana jest do kobiet dojrzałych, które cenią sobie klasyczną linię i wysoką jakość.

Bianca Fashion sp. z o.o. posiada w Polsce 38 punktów sprzedaży. Spółka prowadzi zarówno sklepy firmowe ( 11 sklepów), jak i koncesyjne ( 14), a także stoiska handlowe ( 8) oraz sklepy outletowe ( 5 salonów). Spółka prowadzi także sklep internetowy bianca-sklep.pl