Ptak Outlet
Ptak Outlet

Zarząd Centrum Handlowego Ptak podjął decyzję o wystawieniu na przetarg 4 lokali handlowych powstałych w wyniku przeprowadzonej modernizacji.

– Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie powierzchniami handlowymi w Ptak SA zarząd podjął decyzję, aby najatrakcyjniejsze powierzchnie handlowe w hali A i G, wystawić na przetarg. Do przetargu wystawione będą 4 lokale handlowe. Przetarg odbędzie się 23 sierpnia 2013 roku o godz. 12:00 w hali G-bis, stoisko 151 – poinformowali przedstawiciele obiektu.

Wystawione w przetargu lokale mają 36, 76, 31 i 56 mkw. powierzchni. Cena wywoławcza to 23 euro za mkw.

Centrum Ptak działa od 1993 roku. Jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej centrum handlu hurtowo-detalicznego i wchodzi w skład Holdingu Ptak.

CH Ptak to cztery kompleksy handlowe o łącznej powierzchni ponad 200 tys. mkw. skupiające ponad 2,5 tys. rodzimych i zagranicznych firm, głównie producentów branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjnej. W październiku 2012 roku kompleks wzbogacił się o kolejny obiekt – Ptak Outlet, największy outlet w Polsce. Jest to kolejny etap rozwoju holdingu.

Przedstawiciele holdingu zaprezentują swój projekt przy stoisku 4.8 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum. Forum odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 września 2013 r.