Drogeria Hebe

20 sierpnia 2013 roku ruszył kolejny sklep sieci Hebe należącej do Jeronimo Martins. Nowy lokal ma około 290 mkw. powierzchni i działa w Centrum Handlowym Europa II.

Nowy sklep jest pierwszym lokalem tej sieci w Rzeszowie.

Ostatnio przedstawiciele sieci Hebe informowali także o nowych otwarciach w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park oraz w Galerii Przymorze w Gdańsku.

Plany ekspansji sieci, jak udało się ustalić redakcji Retailnet, zakładają także otwarcia nowych sklepów kosmetyczno-drogeryjnych w Galerii Katowickiej ( otwarcie we wrześniu 2013 roku), a także w Zakopanem.

Ostatnio spółka podpisała także umowę najmu lokalu w toruńskim centrum handlowym Atrium Copernicus. Obiekt aktualnie jest w trakcie rozbudowy, a drogeria Hebe będzie jednym z 55 sklepów, które rozszerzą ofertę centrum.

W dalszej perspektywie czasu, Hebe planuje otwarcie nowego sklepu także w budowanej przez Rank Progress galerii handlowej w Pile ( otwarcie obiektu zaplanowano na jesień 2014 roku).

Przypomnijmy, sklepy Hebe mają około 400 mkw. ( koncept z apteką) bądź około 250 mkw. ( dla samodzielnej drogerii).

Hebe to sklep kosmetyczny oferujący szeroki asortyment kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Obecnie w ramach sieci działa blisko 50 placówek.