Pawel Korobacz, Yes

Każdego dnia swój udział w Shopping Center Forum potwierdzają kolejni najemcy centrów handlowych. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie przedstawicieli firmy Yes, posiadającej ponad sto salonów jubilerskich w galeriach na terenie całego kraju.

– Uważamy nasz udział w jesiennej edycji Shopping Center Forum za niezbędny element działań związanych z rozwojem sieci salonów YES. Podobnie jak w trakcie wszystkich poprzednich konferencji, a bierzemy w nich udział od samego początku, zamierzamy spotkać się z większością aktywnych wynajmujących działających w interesujących nas kategoriach obiektów – mówi w rozmowie z Retailnet Paweł Korobacz, dyrektor ds. ekspansji i organizacji sieci detalicznej Yes.

– Z pewnością, efektem przeprowadzonych rozmów będą kolejne podpisane umowy, których skutkiem będą otwarcia nowych salonów – zarówno w obiektach nowobudowanych jak i już istniejących. Obecnie sieć tworzy 107 salonów. Aktualnie preferujemy lokalizacje o powierzchni 40-55 metrów kwadratowych, najlepiej narożnikowe, położone w eksponowanym punkcie galerii, w miejscach o dużym stopniu koncentracji trafficu, w bezpośrednim sąsiedztwie anchorów i wiodących marek z branży modowej i beauty – dodaje Paweł Korobacz.

Shopping Center Forum – największe w regionie CEE spotkanie najemców z deweloperami odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 września. Więcej informacji na temat SCF 2013 znajduje się tutaj.