Salon sieci Deichmann
Salon sieci Deichmann

Międzynarodowa sieć sklepów obuwniczych Deichmann otwiera właśnie swój  213. sklep w Polsce. Został on zlokalizowany we Wrocławiu.

Nowy salon w Galerii Arkady Wrocławskie zajmuje powierzchnię 325 mkw. W ofercie sklepu znajdzie się 11 tysięcy par butów.

To nie ostatnie otwarcie zaplanowane na ten rok przez firmę. Na sierpień spółka planuje otwarcie sklepów w CH Braniewo w Braniewie, CH Trzy Korony w Nowym Sączu, a jesienią w Galerii Bem w Zambrowie. Pierwsze sklepy Deichmann pojawią się w tym roku także w Oławie, w Nowym Dworze Mazowieckim, Myszkowie, Sochaczewie i Nysie. Kolejne placówki Deichmann zostaną otwarte także w Gdańsku (CH Matarnia), a także w Poznaniu (CH City Center) i Katowicach (Galeria Katowicka).

2013 roku spółka chce zakończyć z liczbą ponad 230 salonów. Średnia powierzchnia otwieranych punktów wynosi ok. 450 mkw. Spółka prowadzi również sprzedaż w sklepie internetowym www.deichmann.com

Deichmann Obuwie sp. z o.o. została zarejestrowana w 1996 roku. Właścicielem polskiego oddziału jest firma Deichmann – Schuhe Service GMBH. Poza Polską Daichmann ma swoje sklepy także m.in. w Niemczech, Szwecji, na Litwie, w Czechach, Austrii, Danii, Hiszpanii oraz USA.

Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.