Księgarnia sieci Matras

W sierpniu 2013 roku Factory Annopol wzbogaciło swoją ofertę o księgarnię Matras. Powierzchnia nowego lokalu ma ponad 100 mkw. Jest to 164. sklep sieci w Polsce.

Jako lider dystrybucji książek na polskim rynku, Matras oferuje dziesiątki tysięcy tytułów. Księgarnia proponuje zarówno literaturę piękną, jak i biografie, literaturę popularnonaukową oraz książki dla dzieci. Dodatkowo, sklep oferuje nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe, często poszukiwane przez koneserów.

W księgarniach Maras istnieje możliwość zamówienia tytułów, które nie są dostępne na księgarnianej półce. Można to zrobić bezpośrednio u księgarzy lub na stronie internetowej www.matras.pl.

Factory Warszawa Annopol jest jedynym spośród Centrów Factory, które posiada w swojej ofercie księgarnię.

Spółka Matras prowadzi obecnie około 160 księgarni w kraju.

Na ten rok Matras zaplanował otwarcie od 20 do 30 nowych salonów. Nowe księgarnie pojawią się zarówno w centrach i galeriach handlowych, jak i przy ulicach w centrach miast oraz w okolicach dworców.

W zależności od swojej powierzchni księgarnie Matras oferują od 5 tys. do 50 tys. tytułów.

Matras SA zajmuje się dystrybucją książek na polskim rynku. W swoich księgarniach Matras oferuje ponad 130 tys. tytułów i kilka milionów egzemplarzy książek od literatury pięknej, poprzez biografie, aż po książki dla dzieci. Księgarnie Matras znajdują się w ponad 70 miejscowościach, w całej Polsce.

Przedstawiciele sieci Matras będą uczestnikami Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września w Warszawie.