Loft37.pl
Loft37.pl

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet, we wrześniu bieżącego roku zostaną otwarte dwa kolejne punkty sprzedaży obuwia i torebek polskiej marki premium Loft37. Otwarcia będą miały miejsce w warszawskiej Galerii Mokotów oraz w katowickim CH Silesia City Center.

1 września w Silesia City Center projektantki i właścicielki marki, Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, zaprezentują swoje modele klientkom z południa Polski. Nowy punkt sprzedaży będzie prowadzony w formie wyspy handlowej i zajmie powierzchnię około 16 metrów kwadratowych.

Tydzień później właścicielki firmy marki Loft37 planują otwarcie nowego butiku w stolicy w Galerii Mokotów. Sklep zajmie powierzchnię ok. 50 metrów kwadratowych i znajdzie się na pierwszym poziomie w otoczeniu takich marek jak Ania Kruk i Swarovski.

Dotychczas butiki Loft37 funkcjonowały w Warszawie przy ul. Mokotowskiej oraz w Poznaniu w Centrum Handlowym Stary Browar. Marka oferuje także swoje produkty w sklepie internetowym Loft37.pl.

Założycielki i projektantki marki Loft37, jako pierwsze w Polsce umożliwiły klientkom stworzenie butów w 100 proc. zgodnych z ich stylem. Buty marki są szyte ręcznie, na indywidualne zamówienie z najlepszych włoskich skór. Klient po wyborze modelu bazowego, proponowanego przez projektantki, sam decyduje o fakturze i kolorze skóry z jakiej będzie wykonana jego nowa para butów.

W wybranych modelach można zmienić kolor podeszwy, dobrać dekoracyjne dodatki (kokardy, czaszki, kolorowe zamki itp.), a także wyhaftować dowolny napis, czy symbol (np. swoje inicjały). Dzięki temu każdy może posiadać unikalną parę butów. Oprócz butów w salonie Loft37.pl znaleźć można skórzane i ręcznie szyte torby.