Galeria Łódzka

21 sierpnia br. do grona najemców Galerii Łódzkiej dołączyła kolejna marka. Na poziomie -1 został otwarty salon Lee Wrangler o powierzchni 87 mkw. Natomiast w lipcu ruszył sklep Present Time o powierzchni 76 mkw. na poziomie +1.

Galeria Łódzka istnieje od 2002 roku. Jej właścicielem jest spółka deweloperska ECE Projektmanagement Polska. Obiekt usytuowany jest przy Al. Piłsudskiego 15/23 w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej.

Centrum ma 45 tys. mkw. powierzchni. Na trzech kondygnacjach znajduje się około 160 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Operatorem spożywczym jest sieć Tesco. Połączony z pasażem cztero-piętrowy, zadaszony parking może pomieścić 1,4 tys. samochodów.

Jak informowaliśmy spółka ECE Projektmanagement Polska planuje powiększyć Galerie Łódzką o 11 tys. mkw. Rozbudowa dotyczy trzech kondygnacji. Na dodatkowej powierzchni znajdzie się blisko 100 sklepów. Do grona największych najemców galerii dołączy min. Mega Smyk, który zajmie 2 tys. mkw. powierzchni oraz wszystkie marki z grupy Inditex (w tym Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho)

ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o. specjalizuje się w inwestycjach w śródmiejskie galerie handlowe. Buduje również obiekty wielofunkcyjne, biurowe, transportowe i specjalnego zastosowania. ECE działa w Europie od 40 lat natomiast w Polsce już ponad 10 lat.