Salon H&M w Atrium Kasztanowa

Od 22 sierpnia br. w Atrium Kasztanowa działa salon marki odzieżowej H&M. Salon znajduje się na parterze centrum i zajmuje powierzchnię 1,5 tys. mkw. Na otwarcie

Hennes & Mauritz to jedna z najbardziej znanych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii sieci odzieżowych. W ofercie salonu znajdują się artykuły z kolekcji damskiej, męskiej, młodzieżowej, dziecięcej oraz bogaty wybór bielizny i akcesoriów.

Atrium Kasztanowa ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta centrum to 67 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: elektromarket Media Expert i 4-salowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Reserved, Sephora, Mohito, Camaieu, Pawo, Wojas, Funk’n’Soul, Diverse, CCC, Cropp, House, Esotiq, Monnari, Home&You, Apart, Ochnik. Dla klientów Atrium Kasztanowa przeznaczono 355 miejsc parkingowych.

Właścicielem obiektu jest Atrium European Real Estate Limited. Grupa jest właścicielem 155 obiektów handlowych. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie. W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.

Atrium Poland będzie prezentować swoje projekty podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum, która odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.