Toruń Plaza
Toruń Plaza

Do grona najemców Centrum Handlowo – Rozrywkowego Plaza w Toruniu dołączyła nowa marka Redberry oferująca mrożone jogurty.

Na swoją szóstą lokalizację nowa marka Redberry wybrała Centrum Handlowo Rozrywkowe Toruń Plaza, gdyż, jak poinformowano, bogata oferta handlowo – rozrywkowa centrum doskonale wpisuje się w filozofię fit&fun marki.

– Cieszymy się, że kolejna marka uzupełnia bogatą ofertę naszego centrum podtrzymując tym samym wysoki poziom zadowolenia klientów. Na uwagę na pewno zasługuje fakt, że jest to jedyny lokal Redberry w Toruniu – mówi Katarzyna Hołod, dyrektor CHR Toruń Plaza. W Polsce punkty Redberry, poza Toruniem, znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu.

Firma Redberry oferuje zdrowe i niskotłuszczowe jogurty mrożone.

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Toruń Plaza funkcjonuje od listopada 2011 roku. Jego powierzchnia GLA to ok. 40 tys. mkw. Na zmotoryzowanych czeka 1100 miejsc parkingowych. W Toruń Plaza znajdują się sklepy polskich i zagranicznych marek takich jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Gino Rossi, Prima Moda, Simple, Tally Weijl, Promod, New Yorker, Reserved, Cropp Town, House, Ecco, Home&You, H&M, Kappahl, Camaieu, Orsay, Rossmann, Douglas i wiele innych. Ponadto w ofercie centrum znajdują się liczne kawiarnie i restauracje. Toruń Plaza to także część rozrywkowa z klubem Pure Jatomi, centrum rozrywki Fantasy Park oraz multipleksem Cinema City z ośmioma salami kinowymi.

Przedstawiciele Plaza Center będą uczestnikami Shopping Center Forum 2013. Swoje inwestycje zaprezentują na stoisku 6.0 już 18-19 września w Warszawie.