Stoisko ING Bank Śląski
Stoisko ING Bank Śląski

ING Bank Śląski uruchomił w wybranych centrach handlowych nowoczesne punkty sprzedaży, pozwalające na szybką obsługę klientów. W nowych stoiskach ING Banku Śląskiego klienci mogą ekspresowo założyć konto lub wziąć pożyczkę.

Stoiska ING Banku Śląskiego zostały ulokowane w popularnych centrach handlowych w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. W placówkach dostępna jest pełna oferta pożyczkowa oraz rachunków bieżących. Najważniejszą cechą stoisk ING jest ekspresowa obsługa – aby wziąć pożyczkę wystarczy nawet jedna wizyta, o ile klient posiada ze sobą ważny dokument tożsamości i dokumenty potwierdzające dochody.

Stoiska wyróżniają się nowoczesnym designem i aranżacją, które nawiązują do wyglądu oddziałów banku.

Nowe ekspresowe placówki banku są dostępne w ramach pilotażu w Warszawie w centrum Złote Tarasy, we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej, w Łodzi w Galerii Łódzkiej oraz w Krakowie w Centrum Handlowym M1 (od 2 września 2013 roku).

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. W I półroczu 2013 roku skonsolidowany zysk netto ING Banku Śląskiego wyniósł 476,6 mln zł, co oznacza wzrost o 9 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ub.r. W ciągu roku Bank zanotował wzrost podstawowych wielkości komercyjnych – wartości depozytów o 15 proc., kredytów o 7 proc. oraz liczby klientów detalicznych o 172 tys.