Ptak Outlet
Ptak Outlet

Trwające od trzech miesięcy prace modernizacyjne w centrum handlowym Ptak przebiegają według planu, a ich zakończenie przewidziane jest na początek sezonu jesień/ zima 2013 – poinformował zarząd Centrum Ptak zlokalizowanego w Rzgowie koło Lodzi.

Rewitalizacja obiketu, jak poinformowano, ma na celu podniesienie jakości zarówno dla klientów, jak i najemców centrum. Remont obiektu obejmuje powierzchnie handlowe, funkcjonalność hal, ale także elewacje.

Ponadto w obiekcie nowy wizerunek zyskała strefa foodcour oraz zostały stworzone nowe miejsca wypoczynku.

Obecnie, jak poinformowano redakcję Retailnet, trwają ostatnie prace końcowe, a klienci przez cały okres trwania zmian mogą robić zakupy bez większych przeszkód.

Centrum Ptak działa od 1993 roku. Jest największym w Europie Środkowo-Wschodniej centrum handlu hurtowo-detalicznego i wchodzi w skład Holdingu Ptak.

CH Ptak to cztery kompleksy handlowe o łącznej powierzchni ponad 200 tys. mkw. skupiające ponad 2,5 tys. rodzimych i zagranicznych firm, głównie producentów branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjnej. W październiku 2012 roku kompleks wzbogacił się o kolejny obiekt – Ptak Outlet, największy outlet w Polsce. Jest to kolejny etap rozwoju holdingu.

Przedstawiciele holdingu zaprezentują swój projekt przy stoisku 4.8 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum. Forum odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 września 2013 roku.