M-Saturn
M-Saturn

Sieć Saturn oferująca elektronikę użytkową i urządzenia codziennego użytku wprowadza mobilną wersję sklepu m.saturn.pl.

Mobilna wersja sklepu m.saturn.pl łączy wszystkie funkcje klasycznej strony www z zaawansowanymi możliwościami technologicznymi smartfonów. Serwis domyślnie dostosowuje się do urządzenia, na którym przeglądana jest witryna. W przypadku korzystania ze smartfona automatycznie wybierana jest mobilna wersja strony. Na tabletach strona sklepu internetowego uruchamiana jest w wersji standardowej – jej projekt zapewnia wysoką czytelność i przejrzystość także na tych urządzeniach.

Wersja mobilna jest uproszczona i pozbawiona dużych elementów graficznych, dzięki czemu możliwe jest sprawne korzystanie ze strony. Równocześnie oferuje dodatkowe funkcje, znacznie ułatwiające korzystanie z serwisu i pozwalające wykorzystać możliwości technologiczne smartfonów. Dzięki geolokalizacji klienci mogą w łatwy i wygodny sposób znaleźć najbliższy sklep Saturn w okolicy, sprawdzić dostępność i ceny produktów oraz zamówić je wprost z karty produktu z dostawą do domu lub odbiorem w markecie.

Marka Saturn zadebiutowała w polskim internecie w 2012 roku, kiedy uruchomiony został sklep internetowy www.saturn.pl. Kilka miesięcy później Saturn zintensyfikował swoje działania w social mediach, uruchamiając oficjalne profile w serwisach Facebook, Google +. Teraz, w odpowiedzi na potrzeby coraz liczniejszej grupy internautów robiących zakupy za pomocą smartfonów, uruchomiona została mobilna wersja sklepu m.saturn.pl.

Saturn to marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie sieć dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy Saturn oferują asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., Koenic, Peaq i Isy.