Butik S Ivory
Butik S Ivory

Obuwie ekskluzywnych marek Prada, Miu Miu czy Dolce&Gabbana są już dostępne w Łodzi. Multibrandowy butik S Ivory uruchomiono w centrum Manufaktura.

Oprócz wymienionych marek wśród najnowszych propozycji S Ivory są też takie marki jak Jil Sander, czy Pollini. Niedawno w sklepie pojawiły się także propozycje Joanny Hawrot, nowoczesnej marki modowej, sygnowanej imieniem i nazwiskiem krakowskiej projektantki oraz projekty Eweliny Kosmal, której znakiem rozpoznawczym są najwyższej jakości tkaniny od jedwabiu i wełny, aż po skóry.

– Na tym nie koniec nowości – mówi Ewa Roksela, brand manager S Ivory. – W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie kilku nowych marek takich jak Wojtek Haratyk, Marita Bobko, czy Slava Varsovia – zapowiada.

Obecnie w ramach sieci S Ivory funkcjonują trzy butiki multibrandowe. Pierwszy został otwarty w październiku 2012 roku w Ptak Outlet w Rzgowie kolo Łodzi, drugi w łódzkim centrum Manufaktura ( otwarcie w maju 2013 roku). Trzeci, w Starym Browarze działa od lipca tego roku.

Kolekcje i nazwiska projektantów sprzedających w S Ivory wciąż się zmieniają, ale zawsze są to ubrania od najlepszych projektantów polskiego tygodnia mody. Butik jest rekomendowany przez FashionPhilosophy Fashion Week Poland.