Delikatesy Alma

Na 28 sierpnia 2013 roku zaplanowano otwarcie kolejnych delikatesów sieci Alma w Warszawie. Będzie to  43. sklep pod szyldem Alma Market.

Nowa Alma zlokalizowana będzie w Centrum Handlowym Europlex.  Planowana  powierzchnia sprzedaży to  około 500 mkw. Asortyment Delikatesów Alma obejmuje kilkadziesiąt tysięcy produktów, z czego prawie 3 tys. to produkty importowane na wyłączność dla Almy.  Każdego dnia w sklepie dostępne będą świeże pieczywo oraz bogaty wybór serów i wędlin.

Sklep, którego oferta skierowana jest głównie do ludzi młodych, aktywnych, żyjących intensywnie, jak na duże miasto przystało, został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. – Wystrój ma sprawić, żeby atmosfera robienia zakupów była szczególna, a każdy klient poczuł się wyjątkowo już od momentu przekroczenia progu sklepu. Dzięki dbałości o szczegóły, trosce o klienta i jego samopoczucie, zakupy w Almie mogą stać się małym świętem, a klienci delikatesów poczuć się wyróżnieni. Będzie to kolejny sklep tworzony z dbałością o: jakość, dobry smak, komfort robienia zakupów i atrakcyjne ceny – informują przedstawiciele spółki.

Delikatesy Alma to sieć sklepów zlokalizowanych w największych polskich miastach. Oprócz podstawowych produktów oferują one również artykuły importowane, sprowadzane do Almy na  wyłączność. Od połowy ubiegłego roku na półkach znaleźć można także bogatą ofertę ponad 300 produktów ze znakiem Food&Joy. Zgodnie z zasadą „wysoka jakość w niższej cenie” produkty Food&Joy łączą w sobie obie cechy. Ofertę Delikatesów Alma dopełnia sklep internetowy alma24.pl