Restauracja Olimp
Restauracja Olimp, Gastromall

Grupa Gastromall podpisała umowę najmu powierzchni pod restaurację Olimp w realizowanym w Łodzi Centrum Biznesu, Handlu i Rozrywki Sukcesja. Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całego kraju. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.

Galeria Sukcesja to inwestycja wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu. Obejmie około 36,6 tys. mkw., ponad 51 tys. mkw. powierzchni najmu, 172 sklepy i punkty usługowe. W nowej restauracji sieci Olimp pracę znajdzie 10 osób.

Olimp to jedna z najszybciej rozwijających się sieci restauracji serwujących posiłki na wagę w Polsce. Obecnie Gastromall posiada 16 punktów gastronomicznych (11 restauracji własnych oraz 5 franczyzowych) pod marką Olimp w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju.

Ostatnio otwarto restauracje Olimp: w Centrum Handlowym Krokus, w Green Office Kraków oraz w Galerii Solnej w Inowrocławiu.

W skład Gastromall wchodzą cztery główne marki gastronomiczne: restauracje typu casual dining – sieć restauracji Olimp z jedzeniem na wagę, oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, restauracje włoskie z obsługą kelnerską – Cesare Ristorante, kawiarnio- lodziarnie – Point Frappe, oferujące kawę, herbatę, soki a także lody, desery lodowe, ciasta i gofry oraz wyspy lodowe – Lovit.