Salon Venezia
Salon Venezia

– Bierzemy udział w Shopping Center Forum od początku. Nasze oczekiwania w stosunku do najpierw konferencji, później targów,  ewoluowały – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Zofia Nachiło-Morbiato, dyrektor ds. rozwoju I.O. Venezia Sp.J.

– Pierwsze edycje dawały nam możliwość  poznania kluczowych postaci na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, poznania punktów widzenia różnych stron i planowanych inwestycji komercyjnych, a także zaprezentowania naszej,  wówczas jeszcze jedynej,  marki.

– Z czasem rynek i nasza wiedza na jego temat zmieniły się i teraz Shopping Center Forum stwarza nam doskonałą okazję do rozmów,  przede wszystkim o już funkcjonujących obiektach, zarówno z zarządzającymi/właścicielami jak najemcami. Mamy już rozległą sieć sklepów Venezia, jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym   i w większym stopniu koncentrujemy się  teraz na rozwoju salonów odzieżowych naszej marki Unisono.

– Planujemy spotkania z osobami rekomercjalizującymi interesujące nas centra handlowe  i kolegami najemcami. Zawsze bardzo interesująca jest możliwość wymiany doświadczeń w najbardziej reprezentatywnym gronie specjalistów z branży detalicznej zebranymi w tym samym miejscu i czasie – podkreśla Zofia Nachiło-Morbiato.

Przypomnijmy, spółka I.O. Venezia Sp.J. właściciel sieci salonów Venezia oraz Unisono obecnie prowadzi łącznie 90 salonów ( 69 sklepów Venezia i 21 Unisono ) oraz sklepy internetowe obu brandów.

Shopping Center Forum odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.