FamilyPoint
FamilyPoint

Do grona najemców Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie dołączy międzynarodowa sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla dzieci Smyk.

Salon Smyk zajmie blisko 600 mkw. i będzie pierwszym sklepem sieci w Głogowie.

Funkcjonujący od maja 2013 roku Park Handlowy FamilyPoint w Głogowie poszerzy swoją ofertę o artykuły dla dzieci i młodzieży. W ofercie nowego salonu znajdzie się szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów oraz odzieży i obuwia dla niemowląt i dzieci w wieku do 14 lat pod jednym dachem.

W obiekcie od początku otwarcia działają sklepy znanych i cenionych marek takich jak Avans, Rossmann i Martes Sport oferując największy wybór w mieście odzieży, obuwia i akcesoriów do uprawiania sportu, turystyki i rekreacji, ponad 15 tys. artykułów dla zdrowia i urody oraz szeroki wybór sprzętu AGD i RTV.

Wkrótce do obiektu dołączą kolejne dwie rozpoznawalne marki. Otwarcie Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie wraz ze wszystkimi najemcami nastąpi   w  październiku 2013 roku.

Park Handlowy FamilyPoint przy ulicy Księcia Poniatowskiego jest miejscem wygodnych zakupów dla mieszkańców Głogowa. W  bezpośrednim sąsiedztwie obiektu FamilyPoint  znajdują  się Galeria Głogów, Media Markt oraz Castorama, które tworzą obecnie największą aglomerację handlową w mieście.

Powierzchnia handlu w tej części miasta powiększyła się o  4,6 tys. metrów kwadratowych.  Koncepcja projektu FamilyPoint ukierunkowana jest na wygodne zakupy. Klienci mogą wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu na 175 miejsc postojowych. Jest to zgodne z filozofią powstawania Parków Handlowych FamilyPoint, które oferują klientom przyjazną, rodzinną atmosferę w połączeniu z nowoczesną architekturą, a najemcom umożliwiają najem większych powierzchni na korzystnych warunkach.

Inwestorem FamilyPoint w Głogowie jest deweloperska firma Tradeland z siedzibą w Wiedniu i Warszawie, założona przez czterech austriackich profesjonalistów z branży nieruchomości.