Salon Pepe Jeans
Salon Pepe Jeans

Salon Pepe Jeans w centrum wyprzedażowym Factory Wrocław zaprezentowano w nowej odsłonie.

Nowy lokal ruszył 27 sierpnia 2013 roku, po przerwie remontowej. Powierzchnia sklepu wynosi 130 m kw.

Inspiracja Londynem, jego urokiem i różnorodnością stanowi główny wyznacznik dla projektantów marki Pepe Jeans. Firma oferuje bogaty wybór odzieży denim i casualowej, przede wszystkim jeansów damskich, męskich oraz dziecięcych. Dodatkowo można tam znaleźć także t-shirty, kurtki, szorty oraz akcesoria wpasowujące się w stylistykę londyńskiego, miejskiego stylu.

Marka Pepe Jeans pochodzi z Anglii. W Polsce posiada 10 punktów sprzedaży w tym – 7 salonów własnych ( Galeria Malta w Poznaniu, Galeria Mokotów w Warszawie, CH Arkadia w Warszawie, Galeria Kazimierz w Krakowie, Galeria Sfera w Bielsku-Białej, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu) oraz 3 sklepy outletowe ( Factory Warszawa Ursus, Factory Wrocław oraz Factory Poznań).

Sklepy mają od 60 do 150 mkw. powierzchni handlowej.

Firma Pepe Jeans powstała na Portobello Road, w Londynie w roku 1973. Marka sprzedaje kompletne kolekcje (damską i męska) uzupełnioną modowymi akcesoriami.

Kolekcje Pepe Jeans przeznaczone są dla ludzi młodych, otwartych na zmiany, ale równocześnie ceniących wygodę i własny, indywidualny styl. Dodatkową ich cechą jest odwaga w eksperymentowaniu oraz otwartość na nowe trendy zarówno w modzie, jak i w kulturze.