Neonet w CH Auchan Płock

22 sierpnia do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Płock dołączyła marka Neonet. Salon wiodącej sieci sprzedaży w branży AGD, RTV i IT, zajął powierzchnię blisko 370 mkw. Salon w CH Auchan to druga lokalizacja Neonet w Płocku. Za komercjalizację CH Auchan w Płocku odpowiada Immochan, oddział Auchan Polska sp. z o.o.

Neonet, obecny na rynku od 2004 roku, posiada przeszło 500 sklepów na terenie całej Polski. W CH Auchan Płock, na powierzchni 368,56 mkw. salon oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętów z sektora RTV, AGD, IT oraz multimediów. Neonet zapewnia również bogaty pakiet usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Konsumentów, w tym usługi kredytowe czy przedłużanie gwarancji.

Centrum Handlowe Auchan Płock znajduje się w Płocku, przy ulicy Wyszogrodzkiej 140. Oprócz hipermarketu Auchan w galerii znajduje się 31 sklepów oraz restauracji znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum Handlowe posiada 1,2 tys. miejsc parkingowych, w tym 29 dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został otwarty w 2001 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanplock.pl.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Największe z galerii – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.

Immochan, inwestor, deweloper, komercjalizator oraz zarządca galerii i parków handlowych Grupy Auchan. Podczas SCF 2013 Fall Edition firma zajmie stoisko 4.4. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.