Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA
Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA

Wśród uczestników Shopping Center Forum 2013 Fall Edition będzie Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu Lancerto S.A., odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy. Sieć sprzedaży Lancerto obejmuje obecnie 28 sklepów zlokalizowanych w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

– Jesteśmy na etapie rozwijania sieci salonów Lancerto i podczas Forum chcielibyśmy przyjrzeć się istniejącym obiektom, jak i planowanym inwestycjom – powiedział portalowi retailnet Tomasz Ciąpała.

– Udział w tegorocznej edycji ma dla nas szczególne znaczenie. W trakcie Forum zaprezentowana zostanie Galeria Katowicka, w której otwieramy salon w nowym koncepcie. To będzie debiut marki Lancerto w zupełnie nowej odsłonie – dodaje Tomasz Ciąpała.

Lancerto to polska marka specjalizująca się z produkcji odzieży męskiej klasy premium. Swoją ofertę kieruje do ludzi ceniących w ubraniach klasyczną elegancję i wysoką jakość materiałów.

Sieć Lancerto należąca do Lancerto SA powstała w 2007 roku. Firma zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Kolekcje Lancerto sprzedawane są w Polsce, na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony sieci mają od 80 do 120 mkw. powierzchni w zależności od wielkości miasta.

Shopping Center Forum odbędzie się w dniach 18-19 września 2013 roku w Warszawie. Więcej informacji na temat Forum znajduje się tutaj.