Intersport
Intersport

– Shopping Center Forum to jedno z największych i najciekawszych tego rodzaju wydarzeń w naszej części Europy. Będziemy obecni na targach już po raz drugi – powiedział portalowi Retailnet Piotr Mierzwa, dyrektor ds. rozwoju Intersport Polska SA.

– Dla największej sieci sklepów sportowych na świecie jaką jest Intersport to dobra okazja do podtrzymania kontaktów biznesowych z firmami zarządzającymi obiektami, w których już ulokowane są salony sieci na terenie Polski. Jednocześnie mamy nadzieję porozmawiać z inwestorami nowych galerii w miastach będących w kręgu naszego zainteresowania – dodał Piotr Mierzwa.

Uczestnikiem Shopping Center Forum Fall Edition 2013 będzie również Artur Mikołajko, prezes zarządu Intersport Polska SA.

Intersport Polska SA należy do międzynarodowej Grupy Intersport i posiada sublicencję na prowadzenie sprzedaży detalicznej pod szyldem Intersport na terenie Polski. Obecnie spółka prowadzi sieć ponad 30 salonów sprzedaży. W IV kwartale 2013 roku planuje uruchomienie nowego sklepu w Krakowie, w Galerii Bronowice.

Podstawowa działalność spółki Intersport Polska SA polega na handlu detalicznym artykułami sportowymi w specjalistycznych sklepach sportowych o powierzchni około 1 tys. mkw. zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych dużych miast Polski.

Shopping Center Forum odbędzie się w dniach 18-19 września 2013 roku w Warszawie. Więcej informacji na temat Forum znajduje się tutaj.