CH Korona we Wrocławiu

31 sierpnia br. do grona najemców Centrum Handlowego Korona we Wrocławiu dołączy marka należąca do spółki LPP. Swój salon o powierzchni ponad 300 mkw.. otworzy Mohito i będzie się znajdował przy wejściu Uniwersyteckim, w sąsiedztwie CCC, Go Sport i Diverse.

Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań Mohito dla kobiet jest dostępna w ponad 200 salonach w Polsce i za granicą. Jesienno-zimowa kolekcja Mohito w głównej mierze odwołuje się do klimatu lat 60-tych, jednak stara się interpretować je na nowo, zgodnie z trendami prezentowanymi na wybiegach światowych designerów.

Centrum Handlowe Korona we Wrocławiu zostało otwarte w październiku 1999 roku. Powierzchnia całkowita obiektu wynosi 55 tys. mkw. W galerii znajduje się sklep Real oraz 61 butików i punktów usługowych, 6 średnich powierzchni zajmują m.in. RTV EURO AGD, Go Sport, Castorama, Multiplex Cinema City, Decathlon i Fitness Academy. W strefie food-court znajduje się 7 restauracji i 4 kawiarnie. CH Korona rocznie odwiedza około 6 milionów osób.

Zarządcą CH Korona jest firma Apsys Polska sp. z o.o., a właściciel: CH Wrocław sp. z o.o.