Salon Celio

29 sierpnia został otwarty pierwszy sklep francuskiej marki Celio, który znajduje się w centrum handlowym Sadyba Best Mall w Warszawie. Kolejne otwarcie zaplanowano na 30 sierpnia w CH Arkadia. Salon brandu zajmie miejsce po sklepie z bielizną La Senza na pierwszym poziomie galerii. Natomiast 31 sierpnia ruszy salon Celio w CH Warszawa Wileńska.

Celio została założona w 1985 przez Marca i Laurenta Grosmana. Marka celio uzyskała miano lidera konfekcji męskiej we Francji. W ciągu 25 lat stała się także ważną marką międzynarodową. Poza Francją brand posiada rozbudowaną sieć sprzedaży – ponad 1 tys. sklepów w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

– Otwarcie sklepu marki Celio w galerii Sadyba Best Mall w Polsce potwierdza naszą udaną współpracę europejską z marką Celio. Dodanie tej marki do oferty galerii jest częścią szerszego programu zmiany składu najemców centrum Sadyba Best Mall. Świadczy to również o atrakcyjności naszych centrów dla sieci detalicznych zainteresowanych ekspansją w Europie Środkowej – powiedział Gontran Thüring, dyrektor ds. najmu w Grupie Klépierre.

W centrach handlowych Klépierre działa obecnie 65 sklepów marki Celio, w tym 53 we Francji i 12 w innych krajach Europy (w Belgii, Hiszpanii, we Włoszech i w Polsce). W Czechach spółka posiada trzy sklepy w Pradze – w centrach handlowych Nový Smíchov, Plzen oraz Novodvorska Plaza.