Sklep Avans
Sklep Avans

Sieć Avans sfinalizowała właśnie dwie kolejne umowy najmu powierzchni pod swoje nowe elektromarkety. Na mapie planowanych lokalizacji pojawiły się Galeria Auchan w Łomiankach oraz park handlowy w Bolesławcu.

Sieć Avans zapełnia mapę Polski kolejnymi punktami pod elektromarkety swojej marki. Dynamiczną ekspansję widać przede wszystkim w kontekście nowych lokalizacji w galeriach i parkach handlowych. W ostatnim czasie marka Avans dołączyła do kluczowych najemców dwóch inwestycji – Galerii Auchan w Łomiankach oraz parku handlowego w Bolesławcu. To kolejne umowy najmu sfinalizowane na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni – niedawno sieć ogłosiła, że elektromarkety marki Avans pojawią się również w łódzkiej Galerii Sukcesja i Parku Handlowym Vendo w Chełmie.

– Sieć rozwija się bardzo dynamicznie, w związku z tym wchodzimy do nowych miast wykorzystując powierzchnie w najlepszych lokalizacjach w danym regionie. Są to przede wszystkim pasaże i galerie handlowe. Elektromarket w Łomiankach zostanie otwarty już jesienią tego roku, natomiast otwarcie w Bolesławcu otwarcie nastąpi w roku 2014 – powiedział Wojciech Pietrzak, dyrektor ds. ekspansji Avans.

Avans to sieć 250 elekromarketów, sklep internetowy www.avans.pl oraz punktu odbioru osobistego w największych aglomeracjach miejskich. Sieć stawia na nowoczesne formy ekspozycji, bogactwo wyboru, najwyższą jakość sprzętu, a także doradztwo konsultantów handlowych na najwyższym poziomie.

Od roku 2012 marka i sieć elektromarketów należących do Avans sp. z o.o. działa w ramach Grupy Domex.

Przedstawiciele sieci będą obecni podczas Shopping Center Forum. Z projektami firmy będzie można się zapoznać przy stoisku 2.5. Forum dobędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.