Kraków Plaza

12 września 2013 roku w centrum handlowym Kraków Plaza zostanie otwarty pierwszy w Krakowie salon Media Expert.

Do nowych najemców obiektu dołączy również centrum rozrywki Pink, które w swojej ofercie będzie miało bowling, gry na automatach, jak również bilard.

Ostatnio oferta centrum wzbogaciła się z kolei o nowy salon kosmetyczny Fryzoo by pazoo oferujący strzyżenie i koloryzację, przedłużanie włosów oraz trychologię.

Zmienia się również otoczenie centrum. Tuż obok powstają dwa nowe hotele  marki Hilton jak również nowa hala widowiskowo – sportowa, która stanie się ważnym punktem na mapie Krakowa. Rozbudowywana jest również sieć dróg w okolicy, aby ułatwić  dostęp do tego rejonu zarówno klientom centrum jak i mieszkańcom miasta.

W ofercie Kraków Plaza znajdują się wiodące marki polskie i międzynarodowe takie jak Zara, Reserved, KappAhl, Royal Collection, Sephora, Rossmann. Szukającym lektury lub muzyki polecamy Empik i księgarnię Matras. Na terenie centrum znajdują się również marki typowo dziecięce, takie jak: Smyk i Wójcik. Artykuły spożywcze i przemysłowe oferuje hipermarket Carrefour. Oferta usługowa to fryzjer Kerastase Paris, Fryzoo by pazooo, studio paznokci Pazoo, pralnia chemiczna Panda, solarium , apteka Eskulap, salon odnowy biologicznej Dermikos oraz Poczta Polska i bank Raiffeisen Polbank. Na terenie centrum można skorzystać z oferty restauracji McDonald’s oraz restauracji włoskiej Molto Bene. Kawy i desery oferują też kawiarnie: Carte D’or oraz Lamborghini Cafe. Po zakupach klienci mogą udać się do kina Cinema City dysponującego 10 salami kinowymi oraz do trójwymiarowego kina Imax .

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza istnieje od 2001 roku.