Salon Pull & Bear w nowym koncepcie

W Niemczech otwarto drugi salon sieci Pull & Bear należącej do grupy Inditex. Sklep pojawił się w najnowszym centrum handlowym firmy ECE – Skyline Plaza we Frankfurcie. Salon znalazł się na poziome 0 w otoczeniu innych sieciowych najemców.

W Skyline Plaza Inditex zaprezentował nowy koncept w wyposażeniu salonów marki Pull & Bear. Wnętrze adresowane jest do młodych i dynamicznych odbiorców. Charakterystyczne dla nowego konceptu brandu jest zastosowanie na zewnątrz sklepu, a także w środku różnego typu szklanych luksferów. Elementem najbardziej przyciągającym uwagę klientów jest Volkswagen Transporter stojący wewnątrz. Wszystkie kolejne salony brandu będą otwierane na całym świecie w myśl nowego konceptu.

Na kuli ziemskiej działa obecnie 817 salonów sieci Pull & Bear. W Polsce otwarto łącznie 29 salonów w centrach handlowych.

29 września br. w dzielnicy biznesowej Frankfurtu nad Menem zostało otwarte najnowsze centrum handlowe w portfolio firmy ECE Projektmanagement. Skyline Plaza Frankfurt jest nowoczesnym centrum handlowym pełniącym funkcje handlowo-rozrywkowe. Na dwóch poziomach i powierzchni handlowej liczącej 38 tysięcy metrów kwadratowych, Skyline Plaza oferuje około 170 sklepów, punktów świadczących usługi oraz restauracji. W centrum znalazło się wiele marek do tej pory niedostępnych we Frankfurcie – w tym Pull & Bear. Galeria oferuje klientom największą strefę food court we Frankfurcie. Skyline Plaza posiada kryty parking z 2400 miejscami na czterech poziomach.

Do centrów tych zaliczają się w Polsce m.in. Galeria Bałtycka w Gdańsku i Galeria Krakowska w Krakowie, a w Niemczech Potsdamer Platz Arkaden w Berlinie, Promenaden na Dworcu Głównym w Lipsku, Alstertal-Einkaufszentrum w Hamburgu oraz Schloss-Arkaden w Brunszwiku. Obecnie w fazie projektowania i budowy na terenie Europy znajduje się kolejne 15 galerii handlowych, w tym nowe centrum handlowe w Bydgoszczy oraz Milaneo w Stuttgarcie.

Z projektami ECE będzie można zapoznać się podczas Shopping Center Forum 2013 Fall Edition przy stoisku 5.3.