CH Millenium Hall
CH Millenium Hall

1 września br. w Millenium Hall w Rzeszowie swoją działalność rozpoczęła cukiernio-kawiarnia Cafe Ptyś. Właściciel zajął lokal o powierzchni 62 mkw., który znajdzie się na drugim piętrze w okolicy Multikina. Ostatnio w galerii do grona najemców dołączyły również Kukułka, Wyspa czystości, Chleb z pieca.

W ofercie lokalu Cafe Ptyś znajdują się kremowe ptysie, włoska kawa, owocowe desery, słodkie przekąski niskokaloryczne i ciasta wypiekane z naturalnych składników.

Millenium Hall to pierwsze regionalne centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu. Powierzchnia centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House), Max Mara Weekend, Aryton, Deni Cler Milano, Toys”R”US, Media Expert, Multikino, Piotr i Paweł. Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki. Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment.

Dyrektorem zarządzającym CH Millenium Hall jest Andrzej Czyż – menager z wieloletnim doświadczeniem w branży retail oraz w zarządzaniu nieruchomościami, który jest również współautorem Kodeksu Dobrych Praktyk Polskiej Rady Centrów Handlowych.