Salon Lancerto

Firma Lancerto podpisała kolejną umowę najmu lokalu. Salon o powierzchni 95 mkw. zostanie otwarty w październiku w Radomiu i uzupełni ofertę centrum skierowaną do mężczyzn.

Będzie to piąty sklep marki Lancerto na terenie Mazowsza, a trzydziesty na terenie całego kraju.

– Obecność w Galerii Słonecznej to dla nas kolejny krok na drodze do rozwoju sieci sprzedaży. Atrakcyjna lokalizacja i wszechstronny charakter obiektu sprawiły, że zdecydowaliśmy się zainwestować w Radomiu – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu Lancerto.

Salon Lancerto w Galerii Słonecznej powstanie w nowym koncepcie, który firma zaprezentuje 18 września 2013 roku w przygotowywanej do otwarcia Galerii Katowickiej.

Lancerto to polska marka specjalizująca się w produkcji odzieży męskiej klasy premium. Sieć Lancerto powstała w 2007 roku. Firma Lancerto SA zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Kolekcje Lancerto sprzedawane są w Polsce, na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony sieci mają od 80 do 120 mkw. powierzchni w zależności od wielkości miasta.

Przedstawiciele sieci będą uczestnikami Shopping Center Forum. Forum odbędzie się w dniach 18-19 września 2013 roku w Warszawie.