Sadyba Best Mall
Sadyba Best Mall

Na przełomie sierpnia i września 2013 roku do grona najemców Centrum Handlowego Sadyba Best Mall w Warszawie dołączyły takie marki, jak Gino Rossi, Yego oraz Pure Jatomi.

Salon Gino Rossi w Sadyba Best Mall zajmie ponad 148 mkw., a Pure Jatomi ok. 1,6 tys. mkw.

Gino Rossi jest jedną z najlepiej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych na polskim rynku marek. Zajmuje ona pozycję lidera w segmencie obuwia ze średniej i wyższej półki. Sieć sprzedaży obejmuje blisko 90 salonów firmowych w Polsce i za granicą. Firma została założona dzięki współpracy polskich i włoskich partnerów, którzy postanowili połączyć swe doświadczenia i wykorzystać je do stworzenia skórzanego obuwia męskiego i damskiego dla wymagających klientów.

Yego to ekspozycja powstała z myślą o wszystkich tych, który planują zakup prezentów – toteż każdy znajdzie tam pomysł na podarunek. W salonach Yego można znaleźć produkty takich marek, jak  Moleskine, Parker, Waterman, Zippo, Acme, Onyx Art. London, Contigo, Dalvey of Scotland, Click Car, Dulwich England, Gaventa London, Troika, Pierre Cardin, Tommy Hilfiger, i wiele innych.

Pure Jatomi to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiada 34 kluby. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Indonezji I Malezji.

Centrum Handlowe Sadyba Best Mall jest zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Sadyba. Oferuje ok. 90 sklepów i 980 miejsc parkingowych. Powierzchnia handlowa obiektu to blisko 23 tys. mkw. Obiekt rocznie odwiedza ponad 7 mln osób. Sadyba Best Mall jest zarządzana przez Klepierre Management Polska sp. z o.o.