Agata Meble
Agata Meble

6 września 2013 roku Agata Meble otwiera w Krakowie swój najnowocześniejszy salon meblowy. Na trzech piętrach sklepu zostanie zaprezentowana oferta mebli, elementów wyposażenia wnętrz oraz artykułów dekoracyjnych.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane tak, aby można było w wygodny i intuicyjny sposób poruszać się po poszczególnych działach ( świat salonu, jadalni, sypialni czy kuchni). Dla ułatwienia zakupów w salonie przygotowano wiele inspirujących aranżacji, które pomogą w zapoznaniu się z ofertą  i podpowiedzą, jak dany mebel może prezentować się w domu klienta. Według opinii firmy krakowski salon to kolejny dowód dynamicznego rozwoju Agata Meble.

– Salon w Krakowie jest kontynuacją nowego konceptu architektonicznego sklepów Agata Meble. W salonie zastosowaliśmy specjalny ciąg komunikacyjny, który pozwala klientom na swobodne dotarcie do całej oferty Agata Meble. Jednocześnie przejrzysty układ sprawia, że szybko znajdziemy interesujący nas dział – mówi dyrektor operacyjny Agata Meble Przemysław Gurban.

Na ponad 20 tys. mkw. klienci znajdą bogatą ofertę nowoczesnych mebli do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, biura oraz pokoju dziecięcego. Ekspozycja składa się z poszczególnych modeli kanap, łóżek, szaf i stołów oraz całych rozwiązań aranżacyjnych, które pomogą klientom w wyborze zestawu odpowiedniego do ich domu. Szeroki wybór produktów zostanie efektownie zaprezentowany w zaaranżowanych showroomach, co pozwoli na dokładne obejrzenie mebli i skorzystanie ze wskazówek, dotyczących ich stylizacji w konkretnych pomieszczeniach. Ofertę uzupełnia największy spośród dotychczasowych salonów butik dodatków Agata Home z oryginalnymi dekoracjami, które stanowią doskonałe dopełnienie asortymentu meblarskiego oraz dział Agata Kuchnie, poświęcony kompleksowemu wyposażeniu kuchni. W tym ostatnim znajdują się meble, drobny sprzęt AGD jak i szeroki wybór armatury czy ściennych paneli kuchennych. Ponadto do oferty krakowskiego salonu wprowadzone zostały farby i tapety. Dzięki temu klienci otrzymają kompleksowe wyposażenie oraz dekoracje do swojego domu. W krakowskim salonie Agata Meble pojawi się także nowy dział, w pełni poświęcony najmłodszym – Agata Kids. Znajdzie się w nim asortyment do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, akcesoria niemowlęce oraz tekstylia i zabawki.

– Nasza najnowsza inwestycja to  nowoczesny, 3-piętrowy salon mebli i  wyposażenia wnętrz – przestronny oraz bogato wyposażony. Klienci znajdą w nim wyjątkowe, przygotowane z wyczuciem trendów oraz dopasowane do potrzeb polskiego konsumenta aranżacje oraz szeroki wybór ciekawych pomysłów na mieszkanie dla każdego – dodaje  Marek Gonsior.

Tworząc nowy koncept salonów Agata Meble, nie zapomniano o szeregu udogodnień dla klientów. Poruszanie się pomiędzy poziomami ułatwią nowoczesne i komfortowe windy. Z kolei w kameralnym kąciku kawowym, przy filiżance aromatycznego napoju będzie można swobodnie odpocząć i pomyśleć o dalszych zakupach. Twórcy nowego salonu pamiętali również o udogodnieniach dla niepełnosprawnych i mam z wózkami.

Przedstawiciele sieci Agata Meble będą uczestnikami Shopping Center Forum. Forum odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.