Marek Ciszewski, dyrektor CH Riviera
Marek Ciszewski, dyrektor CH Riviera

Marek Ciszewski został nowym dyrektorem Centrum Handlowego Riviera w Gdyni.

Nowy dyrektor Riviery jest absolwentem handlu zagranicznego. Współpracę z centrami handlowymi rozpoczął piętnaście lat temu, dołączając do firmy Steen&Strom realizującej wspólnie z TK Development jedne z pierwszych w Polsce centrów handlowych, m.in. CH Targówek i CH Reduta w Warszawie.

Marek Ciszewski ma szerokie doświadczenie zawodowe. W przeszłości kierował działem marketingu  (sieci Plus Discount) jak również  był odpowiedzialny za rozwój projektów, ich wynajem i nadzór właścicielski. Najważniejszym zadaniem, z jakim miał okazję się zmierzyć był wynajem i późniejsze zarządzanie Silesia City Center w randze członka zarządu spółki zarządczej. Przy jego wydatnym udziale Silesia osiągnęła pozycję lidera w regionie. W projekt Riviera był zaangażowany – z kilkumiesięczną  przerwą – od 4 lat, finalizując negocjacje umów najmu z kluczowymi najemcami centrum. Od 2002 roku posiada licencję zarządcy nieruchomości. Marek Ciszewski jest żonaty, ma córkę i syna.

Centrum Riviera będzie największą galerią handlową na Pomorzu i jedną z największych w Polsce. Powierzchnia wynajmowana centrum wyniesie 70 tys. mkw. Znajdzie się tu 250 sklepów. Otwarcie Centrum Riviera zaplanowano na październik 2013 rok.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland zakończy wkrótce budowę centrum handlowo-rozrywkowego Riviera w Gdyni oraz jeszcze w tym roku rozpocznie prace nad projektem Serenada w Krakowie, a w najbliższych latach budowę kolejnych centrów handlowych.

Mayland zaprezentuje swoje projekty na stoisku 2.3 podczas Shopping Center Forum.