Dekada Grójec
Dekada Grójec

Martes Sport – producent oraz importer odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych, poszerzy grono najemców Dekady Grójec, centrum handlowego typu convenience, realizowanego przez grupę Dekada Realty.

W firmowym salonie o powierzchni 255 mkw. znajdzie się szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. W swojej ofercie marka posiada wyroby takich firm jak Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Magnum, Martes oraz Nike.

–  Salon sportowy Martes Sport w galerii Dekada Grójec będzie propozycją dla ludzi ceniących sobie aktywne spędzanie czasu i z pewnością znajdzie uznanie wśród naszych klientów. W obiekcie znajdzie się także operator spożywczy, drogeria, sklepy obuwnicze, odzieżowe oraz salon z ofertą RTV i AGD – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty. – Klienci galerii Dekada oczekują od nas dostępu do popularnych marek z wielu kategorii produktowych, dlatego podczas komercjalizacji dobieramy najemców z różnych branż, oferujących produkty codziennego użytku – dodaje A. Walczak.

Obok sklepu Martes Sport, w ofercie Dekady Grójec znajdzie się m.in. popularny market spożywczy, Rossmann, CCC, Media Expert oraz Apteka.

Dekada Grójec będzie nowoczesnym centrum handlowym przeznaczonym na szybkie, wygodne zakupy. Obiekt zlokalizowany zostanie w północnej części miasta, bezpośrednio przy obwodnicy i niedaleko drogi ekspresowej S7, co zapewni łatwy dojazd dla mieszkańców całego powiatu. Na powierzchni najmu 5, 4 tys. mkw. zlokalizowanych będzie 16 lokali handlowych. W ofercie centrum znajdą się również punkty usługowe, a na pojemnym parkingu zmieści się 180 samochodów.

Otwarcie obiektu zaplanowano 27 listopada 2013 r. Za komercjalizację wszystkich centrów Dekada odpowiada BOIG Property Consulting.

Dekada to sieć galerii i centrów handlowych typu convenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2011 roku. Do Grupy Dekada należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice, Myślenice, Żyrardów, Kraków i Olsztyn. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną obiekty w Grójcu, Brodnicy, Rypinie, Nowym Targu i Malborku.

Wszystkie projekty spółki Dekada Realty zostaną zaprezentowane na stoisku 4.10 podczas Shopping Center Forum.