Salon Avans w Galerii Korona Kielce
Salon Avans w Galerii Korona Kielce

Sieć elektromarketów Avans obchodzi swoje 15 urodziny. Firma wciąż się rozrasta, a w całej Polsce powstają nowe elektromarkety.

– Lata doświadczenia pomogły nam w pełni dostosować się  do potrzeb naszych klientów. Staramy się spełniać ich rosnące wymagania, by zapewnić jak największą wygodę przy dokonywanych zakupach. Dlatego klient może zakupić sprzęt w naszym sklepie internetowym, może odebrać zakupione za pośrednictwem avans.pl  towary w sklepach stacjonarnych i punktach odbioru, ma także możliwość rozłożenia kosztów na dogodne raty. Z tych samych powodów  wdrożyliśmy ostatnio rozwiązanie  polegające na dopasowaniu strony naszego e-sklepu do wymagań każdego urządzenia mobilnego, na którym jest przeglądana – mówi Artur Herod, dyrektor marki Avan

–  Chcemy być blisko naszych klientów, dlatego nasze sklepy znajdują się nie tylko w dużych miastach. Codziennie ponad 3 tys. pracowników naszej firmy, głównie handlowców mających bezpośredni kontakt z klientami, dokłada wszelkich starań, by sklepy sieci Avans były jak najbardziej przyjaznym miejscem dokonywania zakupu sprzętu Multimedia/RTV/AGD – dodaje Artur Herod.

Doświadczenie w prowadzeniu działalności związanej z branżą Multimedia/RTV/AGD oraz przyjęta strategia silnego nacisku na rozwój, przyczyniły się do tego, że obecnie Avans ma ponad 250 sklepów stacjonarnych, punkty odbioru w największych aglomeracjach miejskich oraz sklep internetowym avans.pl.

Przedstawiciele spółki zaprezentują swoje projekty na stoisku 2.5 podczas Shopping Center Forum.