Wśród najemców CH Auchan Piaseczno znalazła się spółka HDS Polska. W wynajętym przez nią lokalu o powierzchni 109 mkw., pojawiły się dwie, należące do portfolio firmy marki – kawiarnia So!Coffee oraz salon prasowy Inmedio.

Sieć sklepów Inmedio powstała w Polsce w 1998 roku i od tego momentu jest nieustannie rozwijana przez spółkę HDS Polska. Ofertę salonu prasowego dopełniają produkty impulsowe takie jak napoje, słodycze oraz artykuły serwisowe.

Nowy lokal o powierzchni 109 mkw. Inmedio dzieli z kawiarnią So!Coffee, również należącą do spółki. So!Coffee to miejsce stworzone dla osób poszukujących kawy, napojów, przekąsek i ciast.

HDS Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy Lagardere Services. W Polsce zarządza obecnie 650 lokalami.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Przy Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się: hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Centrum Handlowe posiada 2400 miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 21 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 760 tys. mkw., w tym łącznej powierzchni najmu w galeriach handlowych 150 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają stacje benzynowe Auchan, Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto. Powierzchnia najmu galerii nowych projektów wynosi 300 tys. mkw.

Immochan jest wystawcą tegorocznej edycji SCF Fall Edition. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.