Galeria Słowiańska w Zgorzelcu wzmocniła swoją dotychczasową ofertę odzieżową dedykowaną najmłodszym klientom. W obiekcie został otwarty sklep polskiej marki Infanti, który zajął powierzchnię 90 mkw.

Galeria Słowiańska w Zgorzelcu cieszy się od lat dużą popularnością. Jej systematycznie poszerzana oferta handlowa, połączona z licznymi wydarzeniami prospołecznymi odbywającymi się na jej terenie, gwarantują galerii pozycję lidera w mieście.

Carrefour Polska – właściciel i zarządca sieci centrów handlowych, systematycznie rewitalizuje swoje obiekty. Modernizuje je, rozbudowuje oraz częściowo lub całkowicie rekomercjalizuje. W obecnej chwili w portfelu spółki znajduje się kilkadziesiąt centrów handlowych zlokalizowanych głównie w dużych i średnich miastach. Cechą wspólną posiadanych obiektów jest siła marki Carrefour, która obecna jest w Polsce od ponad 16 lat.

Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad 220 tys. mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w kilkudziesięciu obiektach na terenie całego kraju.

Carrefour Polska należy w 100 proc. do Grupy Carrefour. W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwszą placówkę Carrefour w kraju. Od tego czasu Carrefour Polska dynamicznie rozwija się we wszystkich formatach. Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 galerii handlowych skupionych w dużych i średnich miastach. Carrefour Polska jest także jednym z liderów na rynku przymarketowych stacji paliw. Ponadto aktywnie działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, prowadzi szereg projektów na rzecz dzieci i społeczności lokalnych.

Carrefour będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum (stoisko 6.5), które odbędzie się 18-19 września 2013 w Warszawie.