Galeria Askana
Galeria Askana

CREAM w ostatnich dniach dopracował szczegóły kolejnych umów najmu w zarządzanym portfolio. Znalazły się w nim: sklep zoologiczny Leopardus, Bank Zachodni WBK oraz marka Wittchen.

Bank Zachodni WBK przez najbliższe co najmniej 3 lata będzie operować w Tarnowie, przy Centrum Handlowym Max. W osobnym budynku, na terenie CH Max, działać będzie na powierzchni 680 mkw.

Salon Leopardus dołączył zaś do grona najemców Galerii Wisła. Najemca wzmocni ofertę tenant-mixu płockiego obiektu w lokalu na parterze o powierzchni 156 mkw.

Marka Wittchen zaś przedłużyła istniejącą umowę najmu na lokal o powierzchni 65 mkw. w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim.

CREAM, czyli Caelum Real Estate Asset Management, oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Chociaż organizacja skupia się głównie na zarządzaniu operacyjnym, ma także w ofercie usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

CREAM zarządza obecnie portfolio 18 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą galerie handlowe, centra typu convenience, obiekty multi-funkcjonalne, obiekty biurowe i nieruchomości typu stand-alone.