Wstępna wizualizacja Poznań City Center
Wstępna wizualizacja Poznań City Center, TriGranit

Poznań City Center i Pure Jatomi Fitness podpisały umowę wynajmu powierzchni pod Pure Jatomi Fitness Club. Firma w PCC zajmie powierzchnię prawie 1250 metrów kwadratowych na poziomie 1 galerii. Będzie to trzeci klub sieci w Poznaniu, 36. w Polsce i 63. na świecie.

– Lokalizacja PCC, w centrum miasta, w pobliżu szkół, uczelni i parków biznesowych, sprzyja rozszerzaniu portfolio najemców, o marki związane z aktywnym wypoczynkiem. Młodzież, czy pracownicy umysłowi znajdą tu doskonale wyposażone miejsce do treningu z którego można wygodnie skorzystać przed lub po pracy czy szkole – mówi Aleksander Kowalski, Leasing Director, TriGranit Management Polska, odpowiedzialny za komercjalizację PCC.

– Pure Jatomi jest czymś więcej niż siłownia. Naszą misją jest propagowanie aktywnego stylu życia, będącego źródłem zdrowia i pozytywnej energii. Budując z nami społeczność klubową nasi członkowie przy pomocy wykwalifikowanej kadry trenerskiej uczą się nie tylko zasad efektywnego treningu, ale również odpowiedniego sposobu odżywiania się oraz rozwijania motywacji. Pure Jatomi to również miejsce spotkań, relaksu, miejsce gdzie można nawiązać nowe znajomości i w przyjemnej atmosferze spędzić czas w klubowej kawiarni czy kawiarence internetowej – dodaje Małgorzata Leszczyńska, dyrektor departamentu marketingu Pure Jatomi Fitness.

Poznań City Center (PCC) to obiekt zlokalizowany w centrum Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1500 miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem. W maju 2012 oddano do użytku część dworcową o powierzchni 7000 mkw., wybudowaną nad torami kolejowymi. Druga faza budowy, której ukończenie planowane jest jesienią 2013 będzie obejmowała centrum handlowe, dworzec PKS i zaplecze parkingowe. Węzeł komunikacyjny, czyli terminal autobusowy na poziomie gruntu oraz dworzec kolejowy na poziomie +1 połączony będzie komunikacyjnie z poziomami +1 i +2 galerii handlowej o powierzchni 60 000 mkw. z 250 sklepami i 2 strefami foodcourt. Inwestycja realizowana jest przez TriGranit Development wspólnie z PKP SA i Europa Capital.

TriGranit Development Corporation jest w pełni zintegrowanym przedsiębiorstwem deweloperskim z ponad piętnastoletnim doświadczeniem rynkowym. Firma posiada oddziały w 7 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Wartość inwestycji TGD będących w przygotowaniu, wśród których znajdują się projekty wielofunkcyjne i projekty typu PPP, szacowana jest na 4 miliardy euro. W Polsce Trigranit Management Polska sp. z o.o. zarządza m.in. Bonarka City Center oraz świadczy usługi leasingowe dla projektu Poznań City Center.

Firma TriGranit zaprezentuje projekt podczas tegorocznej edycji Shopping Cenetr Forum Fall Edition na stoisku 5.4.