Salon Martes Sport w Plaza Rzeszów

Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój detaliczny i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport poinformował redakcję Retailnet o bardzo ambitnych planach tej sieci. Firma w ostatnim kwartale 2013 roku otworzy w Polsce kolejnych 15 salonów sportowych.

– Oznacza to, że począwszy od 1 października średnio co 6 dni kalendarzowych firma wprowadzi na rynek nowy sklep. Kolejne salony sieci zostaną otwarte w: Nowym Sączu w galerii Trzy Korony (670 mkw.), Chojnicach w galerii Brama Pomorza (350 mkw.), Sochaczewie w Parku Handlowym Multishop (370 mkw.), Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej (640 mkw.), Koninie w Galerii Ferio (350 mkw.) oraz w Mławie, Brzegu, Grójcu czy Wodzisławiu Śląskim – mówi Tomasz Barchański.

Ostatni sklep sieci Martes Sport został otwarty 5 września 2013 r. w Parku Handlowym My Box w Oławie. Jest to 56. sklep sieci i zajmuje powierzchnię 315 mkw.

Z informacji uzyskanych od Tomasza Barchańskiego wynika, że ogłoszony przez Martes Sport z początkiem tego roku plan rozwoju mówiący o posiadaniu na koniec 2014 roku 100 placówek detalicznych w Polsce, realizowany jest zgodnie z harmonogramem.
Firma Martes Sport z siedzibą w Bielsku-Białej, jest producentem, importerem i dystrybutorem takich marek jak: Hi-Tec, Arena, Colmar, Elbrus, Iguana, Martes, Magnum czy Nike.