Firma Agro-Jumal sp. z o.o. przystępuje do kolejnego etapu związanego z inwestycją MultiPark Stara Gorzelnia w Sieradzu.

– Opracowaliśmy zupełnie nową koncepcję Starej Gorzelni –mówi Michał Mazepa z MM Consulting odpowiedzialnej za opracowanie koncepcji komercyjnej i komercjalizację galerii. – Według nowych założeń, park handlowy o powierzchni 12 tys. GLA uzupełniony zostanie o cześć rozrywkowo-rekreacyjną, która powstanie w zachowanych obiektach po byłej gorzelni. Dzięki temu, klienci odwiedzający MultiPark będą mogli, oprócz zrobienia zakupów w licznych sklepach, spędzić aktywnie czas. Obecnie trwają bardzo zaawansowane prace przy projekcie MultiParku. Przygotowanie koncepcji zostało powierzone pracowni Q2 Studio App z Wrocławia.

MultiPark Stara Gorzelnia będzie największym tego typu obiektem w Sieradzu i w promieniu 60 km od tego miasta. Usytuowana jest ona bezpośrednio przy rondzie, przy zbiegu dróg  krajowych 12, 14 i 83. Wśród najemców znajdzie się duży market DIY, market spożywczy i RTV. MutiPark będzie dysponował dużym parkingiem wzbogaconym o restaurację typu Drive.

MM Consulting jest firmą specjalizująca się w komercjalizacji i doradztwie inwestycyjnym w obszarze nieruchomości komercyjnych. Firma oferuje klientom kompleksowe doradztwo w zakresie obiektów handlowych. MM Consulting wspiera firmy zarówno w planowaniu i tworzeniu nowych projektów, jak również wspiera doradztwem już działające obiekty. Firma oferuje usługi doradztwa w zakresie komercjalizacji i rekomercjalizacji powierzchni handlowych w parkach, centrach i galeriach handlowych.

MM Consulting obecnie zajmuje się komercjalizacją i rekomercjalizacją kilkunastu obiektów handlowych w Polsce, m.in. Cuprum Areny w Lubinie, Galerii Korona Kielce, Galerii Zaułek Świętokrzyski w Świdnicy, Centrum Handlowego w Tarnobrzegu, Galerii 11-tka w Lublińcu.

MM Consulting będzie zajmować stoisko nr 4.2 podczas wrześniowej edycji SCF 2013. Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2013 znajduje się tutaj.