Sklep Media Expert
Sklep Media Expert

– Terg Media Expert kładzie  duży nacisk na rozwój, skupiamy się na małych i średnich miastach, dostrzegamy w nich potencjał i siłę nabywczą – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Marcin Żakowski, dyrektor działu nieruchomości Terg SA.

Jak poinformowali redakcję przedstawiciele spółki, Media Expert otworzy do końca 2013 roku jeszcze blisko 30 sklepów. Nowe sklepy w większości będą lokalizowane w parkach i centrach handlowych. Dzięki temu sieć zwiększy się w 2013 o blisko 50 nowych sklepów.

W małych i średnich miastach jesteśmy liderem jeśli idzie o koncept i ofertę, która spełnia oczekiwania klienta. W takich miastach też brakuje specjalistycznych sklepów z branży elektronicznej – dodaje Żakowski.

Nowe sklepy Media Expert pojawią się m.in. w CH Dekada Grójec ( 800 mkw. powierzchni), Atrium Gama w Radomiu ( 1 tys. mkw.), CH Brama Pomorze w Chojnicach ( 1,3 tys. mkw.), PH Saller przy Kauflandzie w Bytomiu ( 1 tys. mkw.), CH Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach ( 1,1 tys. mkw.), CH Carrefour w Zielonej Górze ( 530 mkw.), Galerii Stalowa w Stalowej Woli ( 850 mkw.), CH Marino we Wrocławiu ( 800 mkw.), CH Hermes w Skarżysku Kamiennej ( 600 mkw.), PH Brzeszcze ( 600 mkw.).

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Działa w branży Multimedia, RTV, AGD. Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości do 100 tysięcy mieszkańców.

Sieć Media Expert podczas Shopping Center Forum reprezentować będą: Marcin Żakowski, Arkadiusz Gadzikowski, Karol Bielecki oraz Przemysław Bereś.