Agnieszka Zdunicz-Skośkiewicz objęła stanowisko dyrektora w dziale Zarządzania Powierzchniami Handlowymi DTZ.

Będzie ona odpowiedzialna za dalszy rozwój portfolio działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, za wzmocnienie współpracy z działem najmu powierzchni handlowej i oferowanie szerszego zakresu usług dla inwestorów, deweloperów i funduszy. Będzie także wspierała zespół wykwalifikowanych zarządców nieruchomości.

– Agnieszka jest kolejnym czynnikiem wzmacniającym pozycję lidera jaką posiada dział Zarządzania Nieruchomościami DTZ w Polsce – mówi Alan Colquhoun, Country Head DTZ. – Całkowita powierzchnia najmu nieruchomości zarządzanych przez DTZ w Polsce wynosi ponad 1,1 mln mkw. Jestem pewny, że wiedza, jak i doświadczenie Agnieszki wzmocnią naszą strategię i przyczynią się do dalszego dostarczania naszym klientom usług o wysokiej jakości, wyznaczając nowe standardy na rynku.

Agnieszka Zdunicz-Skośkiewicz posiada 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do DTZ, pełniła stanowisko country dyrektora w CRBE Property Management Polska sp. z o. o., a wcześniej zastępcy dyrektora w dziale najmu w Inter Ikea Center Poland SA. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomości.