Wizualizacja Atrium Felicity

Salon jubilerski Apart i drogeria Hebe dołączą do grona najemców centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie. Otwarcie centrum planowane jest na początek 2014 roku.

Salon jubilerski Apart zajmie 111 metrów kwadratowych na parterze centrum. Wśród nowych najemców jest również drogeria Hebe, której powierzchnia najmu wyniesie ponad 330 mkw. i zlokalizowana będzie na parterze Atrium Felicity. Hebe to drogerie oferujące szeroki asortyment kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. W ofercie drogerii znajdują się również kosmetyki profesjonalne stosowane w salonach kosmetycznych oraz dermokosmetyki.

Atrium Felicity jest jedynym centrum handlowym w Lublinie,  którego oferta będzie obejmowała komplet najsilniejszych marek modowych, takich jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, czy wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You). Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewnią: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm i Ziaja.

Do centrum wprowadzą się również najemcy z grupy EM&F: Empik czy Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity będzie pierwszy w regionie hipermarket Auchan, a także market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin i market elektroniczny Saturn.

W ostatnim czasie do grona najemców Atrium Felicity dołączyli również: Galeria Milano, Centrum Wina, Cukiernia Sowa i You&Me Caffe. Powierzchnia najmu galerii wyniesie 75 tys. mkw. W centrum zaplanowano parking na 3 tys. miejsc.

Atrium to firma zajmująca się przede wszystkim inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie.

W Polsce Atrium posiada 21 działających obiektów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile oraz Atrium Plejada w Bytomiu. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Przedstawiciele Atrium będą uczestnikami Shopping Center Forum. Firma zaprezentuje swoje projekty przy stoisku 5.5.