Aplikacja Lidl
Aplikacja Lidl

Sieć sklepów Lidl wprowadziła nową aplikację mobilną. Oficjalna aplikacja Lidl-App – jest dostępna zarówno dla systemu iOS jak i Android.

Zainstalowanie aplikacji na urządzeniach mobilnych daje możliwość otrzymywania wszystkich informacji o sklepach i dostęp do sklepu internetowego sieci Lidl. Zaletą aplikacji jest m.in. możliwość pobrania w każdej chwili aktualnych informacji o  ofercie sklepów Lidl, możliwość zapoznania się z ofertą sklepu internetowego i zrobienia wygodnych zakupów w aplikacji Lidl-App.

Wyszukiwarka sklepów wskazuje także najkrótszą drogę do najbliższego sklepu Lidl – także za granicą.

Dodatkowymi funkcjonalnościami są: możliwość pobrania i przeglądania gazetek z aktualnymi ofertami, katalogów podróży i gazetki sklepu internetowego – teraz również bez konieczności połączenia się z internetem. Aplikacja umożliwia także przegląd stron z funkcją filtrowania, tworzenie listy zakupów z potrzebnymi artykułami i ustawienia indywidualnego przypomnienia.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 9 tys. sklepów tej marki, a w Polsce ponad 450.