Agata Meble
Agata Meble

Podczas otwarcia najnowszego salonu Agata Meble w Krakowie klienci mogli zapoznać się z nowym konceptem marki, skierowanym w całości dla najmłodszych – Agata Kids. Kompleksowa oferta pozwoli nie tylko urządzić pokój dziecka w każdym wieku, ale także wyposażyć go w akcesoria, tekstylia i zabawki.

W krakowskim salonie Agata Meble klienci mogą zapoznać się z bogatym asortymentem mebli do całego domu, dodatków, dekoracji, a także farb czy tapet. Przemyślany plan salonu pozwala intuicyjnie zapoznać się z poszczególnymi grupami produktów dla dzieci w każdym wieku.

Agata Kids oferuje wachlarz artykułów dziecięcych od akcesoriów niemowlęcych, poprzez foteliki, meble i tekstylia, aż po zabawki czy rowerki biegowe. Klienci mogą wybierać spośród produktów wielu renomowanych marek, m.in. Avent, NUK, Canpol, Baby Ono, Tommee Tippee, Maxi Cosi oraz Concord.

W krakowskim sklepie na ponad 20 tys. mkw. klienci znajdą bogatą ofertę nowoczesnych mebli do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, biura oraz pokoju dziecięcego. Ekspozycja składa się z poszczególnych modeli kanap, łóżek, szaf i stołów oraz całych rozwiązań aranżacyjnych, które pomogą klientom w wyborze zestawu odpowiedniego do ich domu.

Szeroki wybór produktów został zaprezentowany w zaaranżowanych showroomach, co pozwala na dokładne obejrzenie mebli i skorzystanie ze wskazówek dotyczących ich stylizacji w konkretnych pomieszczeniach. Ofertę uzupełnia największy spośród dotychczasowych salonów butik dodatków Agata Home z oryginalnymi dekoracjami, które stanowią doskonałe dopełnienie asortymentu meblarskiego oraz dział Agata Kuchnie, poświęcony kompleksowemu wyposażeniu kuchni.

Przedstawiciele sieci Agata Meble będą uczestnikami Shopping Center Forum. Forum odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.