Dominium Pizza
Dominium Pizza

Pizza Dominium, jedna z największych polskich sieci gastronomicznych, z początkiem września 2013 roku otworzyła swoją restaurację w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała.

Ofertę gastronomiczną rozbudowywanego obiektu już niedługo wzbogaci także restauracja Sushi, Cukiernia Sowa, Coffe Factory oraz Lodziarnia Grycan. W bielskim Gemini Park działa już także debiutująca w Polsce marka Sweet Bubble.

Nowo otwarta restauracja Pizza Dominium w Gemini Park Bielsko-Biała zajmuje lokal o powierzchni 100 mkw. W jej ofercie znajdują się dania kuchni włoskiej przygotowywane według tradycyjnych receptur. – Bardzo pozytywnie oceniamy Gemini Park Bielsko-Biała, jego bogatą ofertę najemców oraz skuteczne działania marketingowe, które pozwolą nam skupić się na podnoszeniu jakości naszych usług i umożliwią nam zaistnienie na gastronomicznej mapie Bielska – Białej – mówi Paweł Kastelik, kierownik regionalny, Pizza Dominium.

Swój pierwszy sklep w tym regionie Polski otworzy także Cukiernia Sowa – polska firma bazująca na własnych, sprawdzonych recepturach. W lokalu o powierzchni 100 mkw., znajdzie się bogaty wybór wysokiej jakości produktów cukierniczych. – Cukiernia Sowa w Gemini Park Bielsko-Biała to wynik realizacji naszej strategii, która zakłada rozwój sieci sklepów firmowych również na terenie Śląska. Nasze wyroby cukiernicze cieszą się dużym uznaniem klientów w innych regionach Polski, dlatego wierzymy, że doskonała lokalizacja i atrakcyjny mix najemców Gemini Park Bielsko-Biała przyczynią się do wzrostu popularności naszych produktów wśród mieszkańców tego miasta – mówi Bartosz Kamiński, prowadzący cukiernie Sowa w Trójmieście, we Wrocławiu i na Śląsku.

Ofertę gastronomiczną rozbudowanego obiektu wzbogaci również restauracja Sushi (60 mkw.), która swoim klientom serwować będzie specjały kuchni japońskiej. Agnieszka Żur, właścicielka restauracji Sushi nie ukrywa, że głównym czynnikiem decydującym o otwarciu lokalu w Gemini Park Bielsko-Biała był duży potencjał rozwojowy centrum handlowego. – Zdecydowaliśmy się otworzyć restaurację Sushi w Gemini Park Bielsko-Biała, ponieważ jest to obiekt, który bardzo szybko się rozwija. To jedyne centrum handlowe w regionie z tak dużym potencjałem i jednocześnie wysokim standardem wykończenia, na co zwracamy szczególną uwagę przy wyborze lokalizacji – komentuje A. Żur, właścicielka restauracji Sushi.

Grono najemców gastronomicznych poszerzy także Grycan – największa sieć lodziarni w Polsce. Prężnie rozwijająca się marka z powodzeniem funkcjonuje w galeriach, oferując doskonałej jakości produkty cukiernicze. W Gemini Park Bielsko-Biała firma zajmie lokal o powierzchni 107 mkw.

Przypomnijmy, obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o kolejne 60 lokali. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Obiekty Gemini Park zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum przy stoisku 4.6