Salon Kinderstore
Salon Kinderstore

Do grona najemców Centrum Outlet Factory we Wrocławiu dołączył sklep dla najmłodszych – Kinderstore.

Powierzchnia nowego salonu to 50 mkw. Marka Kinderstore, jak dowiedziała się redakcja Retailnet, została stworzona, by sprzedawać ubrania dziecięce znanych marek i jest to pierwszy sklep tej sieci na rynku, stworzony dla Factory i na razie dostępny tylko w Factory.

W lokalu znajdzie się oferta znanych i lubianych dziecięcych marek. Asortyment sklepu będzie skierowany zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. W ofercie znajdą się produkty marek takich jak m.in.: Barbie, Batman, Disney, Hello Kitty, Bob Budowniczy, Spiderman, Gwiezdne Wojny, Nici, My Little Pony czy Smurfy.

Factory Wrocław położone jest w południowozachodniej części miasta. W obiekcie znajduje się 90 salonów sprzedaży m.in.: Nike, adidas, Vero Moda, United Colors of Beneton, Calvin Klein, Mango, Tatuum, Gino Rossi, etc.

Factory to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę Neinver w 1996 roku, obecną na polskim rynku od 2002 roku. W Europie znajduje się dziewięć centrów Factory: cztery w Hiszpanii oraz pięć w Polsce – w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 64 500 mkw.. Factory jest pierwszą i największą siecią centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku.

Centra Outlet Factory są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.

Neinver zaprezentuje swoje projekty podczas Shopping Center Forum, które odbędzie się 18-19 września 2013 roku w Warszawie.